Revenue Share – Opis
Revenue Share (RS) – W skrócie to programy reklamowe, które dzielą się przychodami z użytkownikami. Jednak nie jest to takie proste jak  wygląda, ponieważ w większości tego typu programach trzeba kupić paczkę reklamową (Adpack), która zarabia dla nas określony procent.

Adpack – Paczki reklamowe:

Kupując taką paczkę dostajemy po prostu wyświetlenia strony, banera i inne. Mają rożne ceny, ale zazwyczaj są to koszty: $5, $25, $50 i inne. Oprócz reklamy, taka paczka dla nas „pracuje” – W zależności od programu może zarobić 110%, 120% czy nawet 150%. Czyli kupując paczkę za $50, przy 120% po pewnym czasie zyskamy $60.

Jak paczka zarabia? Program codziennie dzieli się przychodami i daję tzw. „dzienne naliczenia” – Codzienny procent z naszej paczki. np. 2.5% codziennie z paczek które kupiliśmy. Czyli paczka za $50, zwróci się po 40 dniach. Aby zakwalifikować się do naliczeń zazwyczaj trzeba oglądać parę reklam innych użytkowników. W niektórych programach trzeba także wykupywać abonamenty.

A tak naprawdę:

Spora część programów revenue share to zwyczajne piramidy finansowe. Są wypłaty, jeśli są wpłaty. Jeśli użytkownicy zaczną więcej wypłacać od wpłat to zazwyczaj program się zwija albo zaczynają się zmiany. W większość taki RS nie posiada innych dochodów niż wpłaty użytkowników, zarobek z reklam jest znikomy. Dlatego najczęściej najlepiej wejść na starcie, większa szansa, że uda się wyjść na plus. Oczywiście nie w pierwszy lepszy, tylko w taki, o którym jest głośno i na pewno wejdzie sporo osób.

System „Repuchase rule”:

W większej części revenue share mamy do czynienia z systemem „Repurchase„, jest to podział naszych zarobków z paczek na konto główne (z której wypłacamy) oraz na konto re-inwestycyjne (z którego możemy kupować tylko kolejne paczki). Zazwyczaj można pieniądze przenosić z konta głównego na re-inwestycyjne. Podział jest różny, może to być 70/30 (70% na główne, 30% za re-inwestycyjne) lub 50/50 i inne podobne. Przy tym systemie należy zbierać odpowiednią ilość paczek, żeby móc potem cokolwiek zarobić . Jest to oczywiście po to, żeby dłużej pieniądze zostały w programie.

Ryzyko:

Programów revenue share jest mnóstwo, większość znika szybko lub w ogóle nie płaci. Oczywiście te bardziej rozgłaszane płacą dłużej, warto wchodzić w strony gdzie wchodzą „topowi promotorzy”, czyli znani ludzie którzy dużo inwestują i promują RS. Dodatkowo strona oferująca 150% wiadomo, że padnie dużo szybciej niż taka z 110%, tak samo bez systemu repurchase rule. Jedno jest pewne, każdy kiedyś padnie. Nie wierz w to, co admin mówi (o stabilności itd.)

Paypal – Dostępność tego procesora w RS jest nas plus jak i minus. Jeśli program przestanie płacić a my zainwestowaliśmy przez paypal to można odzyskać pieniądze robiąc spór, czyli opisujemy sytuacje i paypal potem decyduje czy należy nam się zwrot czy nie. Minusem tego procesora w takich programach jest właśnie jego dostępność w nich, polityka paypala często blokuje konta RS i wtedy zaczynają się problemy, panika i scam.

Pamiętaj o jednym:
INWESTUJ TYLE, ILE MOŻESZ STRACIĆ!

Inne opcja zarabiania:

Reklamy PTC – Zwyczajne reklamy, takie jakie są w bux’ach.
System poleconych – Dostajemy określoną ilość procenta od osób które zarejestrowały się z naszego linku polecającego i zainwestowały.